
Точильний камінь надолонник Shapton RockStar 1000 гріт, колір White, Японія | Carpenter
340 ₴
- В наявності
- Код: RS 1000 palm
Точильний камінь Shapton Rock Star 1000 зернистості JIS, або 11 мікрон (Medium), використовується для проміжного шліфування різальної крайки перед фінішем.
Здатний надати підводам достатню чи задовільний робочу гостроту.
Такий розмір 70 х 56 х 11 мм, виходить після розрізання повнорозмірних японських водних точильних брусків на камені для точилок ножів apex на бланках, а також систем Kazak, Hapstone, Kosim та інших точилок, де застосовуються вузькі точильні камені.
Спектр застосування водних каменів на долоню досить великий, а саме, їх зручно використовувати для заточування або правки ножів з невеликим лезом, заточування всіляких ручних різців, та гравіювальний насадок для електроінструменту, відновлення гостроти в польових умовах, очищення або "підбадьорювання" робочої поверхні, задля пом'якшення роботи абразивної поверхні.
Купити малий точильний камінь Shapton RockStar 1000, за вигідною ціною, можна в київському магазині Carpenter.
Замовлення приймаються 24 години на добу, через кошик, а також у робочі години, телефоном.
Доступні всі види оплати:
- Онлайн, картами Visa або Mastergard.
- На розрахунковий рахунок, за реквізитами IBAN.
- Післяплатою у відділенні перевізника.
Надсилання замовлень по всій Україні здійснюється транспортними компаніями "Нова пошта" або "Укрпошта".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точильний камінь |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Висота | 11 мм |
| Вага | 105 г |
| Виробник | Shapton |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Матеріал | Корунд |
- Ціна: 340 ₴





