
Набір точильних каменів Shapton Kuromaku XL преміум для точилок типу Apex 10 шт. розмір 150 х 25 х 16 мм | Carpenter
18 900 ₴/комплект
- В наявності
- Код: Shapton Pro 150-25-16-10
Список точильних каменів в наборі Shapton Kuromaku преміум для Apex:
-
Грубий Shapton Kuromaku 120 гріт 150 х 25 х 16 мм, на алюмінієвому бланку 160 х 25 х 3 мм.
-
Грубий Shapton Kuromaku 220 гріт 150 х 25 х 16 мм, на алюмінієвому бланку 160 х 25 х 3 мм.
-
Грубий Shapton Kuromaku 320 гріт 150 х 25 х 16 мм, на алюмінієвому бланку 160 х 25 х 3 мм.
-
Точильний камінь середньої зернистості Shapton Kuromaku 1000 гріт 150 x 25 x 16 мм, на алюмінієвому бланку 160 x 25 x 3 мм.
-
Точильний камінь середньої зернистості Shapton Kuromaku 1500 гріт 150 x 25 x 16 мм, на алюмінієвому бланку 160 x 25 x 3 мм.
-
Точильний камінь середньої зернистості Shapton Kuromaku 2000 гріт 150 x 25 x 16 мм, на алюмінієвому бланку 160 x 25 x 3 мм.
-
Точильний камінь тонкої зернистості Shapton Kuromaku 5000 гріт 150 x 25 x 16 мм, на алюмінієвому бланку 160 x 25 x 3 мм.
-
Точильний камінь фінішної зернистості Shapton Kuromaku 8000 гріт 150 x 25 x 16 мм, на алюмінієвому бланку 160 x 25 x 3 мм.
-
Точильний камінь фінішної зернистості Shapton Kuromaku 12000 гріт 150 x 25 x 16 мм, на алюмінієвому бланку 160 x 25 x 3 мм.
-
Точильний камінь ультра тонкої зернистості Shapton Kuromaku 30000 гріт 150 x 25 x 16 мм, на алюмінієвому бланку 160 x 25 x 3 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Набір інструментів точильних |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 1800 г |
| Виробник | Shapton |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
| Матеріал | Корунд |
- Ціна: 18 900 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Картон




